Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemu monitoringu pojazdów, kontroli paliwa, odczytu danych z tachografu cyfrowego, zdalnym pobieraniem plików DDD i kontrolą bieżącej aktywności kierowców. Autorskie rozwiązanie widziszwszystko pozwoli Tobie na zarządzanie flotą samochodową i realnie obniży koszty. Poprawimy komfort Twojej pracy, a nadzór nad pracownikami będzie efektywny i prosty.

Dostarczamy najlepsze rozwiązania dla naszych kontrahentów, kierując się wysokim standardem.

Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem firmy do obsługi swojej floty samochodowej, pamiętaj o żelaznej zasadzie: jakość usług to coś więcej niż duża liczba klientów.

Blisko 12 lat praktyki, zdobywania i gromadzenia doświadczeń pozwoliły nam na ugruntowanie pozycji widziszwszystko  Limited sp. k. na rynku. Od samego początku swojej działalności nieprzerwanie podnosimy jakość świadczonych usług. Rozwój i pozycja lidera na rynku lokalnym to w dużej mierze sukces naszej wykwalifikowanej kadry.

Wiemy, jak ważna jest kontrola wydatków w Twojej firmie. U nas nie ma żadnych ukrytych kosztów. Konkurencyjna oferta i przejrzyste warunki współpracy są wyznacznikiem zadowolenia naszych Klientów.